Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (719 hl.)
 
1x za týden (290 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (326 hl.)
 
1x za měsíc (309 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (332 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1976
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - 20 velvyslanců v Litomyšli

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
30. 06. 2008
V pátek 13 června Litomyšl navštívila velká delegace velvyslanců zemí, které mají v ČR své konzuláty. Před státním zámkem je uvítal starosta Michal Kortyš s manželkou, spolu s ředitelem festivalu Smetanova Litomyšl Janem Piknou. Tuto cestu organizovalo Ministerstvo zahraničních věcí ve spolupráci se Smetanovou Litomyšlí, městem Litomyšl a Pardubickým krajem.

Podle organizátorů cesty velvyslanců, je dobré když je přínos těchto cest oboustranný. Aby si velvyslanci odnesli kontakty a podněty, jak rozvíjet spolupráci mezi sebou. A dále, aby se opravdu velvyslancům dobře prezentovala navštívená místa, protože to může mít příznivý dopad na podnikatelksé aktivity a hlavně na turistický ruch.Velvyslankyně a velvyslanci si prohlédli 2. nádvoří zámku, těsně před zahájením operního festivalu a vyslechli malý koncert v zámeckém divadélku. Ještě před tím, než se dostali k prohlídce zámeckých expozic, je ale čekala účast na vernisáži k zahájení výstavy děl Josefa Váchala Mezi Bohem a Ďáblem, která otevřela čtvrtý ročník Smetanovy výtvarné Litomyšle.
Doporučujeme