Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - 20 velvyslanců v Litomyšli

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
30. 06. 2008
V pátek 13 června Litomyšl navštívila velká delegace velvyslanců zemí, které mají v ČR své konzuláty. Před státním zámkem je uvítal starosta Michal Kortyš s manželkou, spolu s ředitelem festivalu Smetanova Litomyšl Janem Piknou. Tuto cestu organizovalo Ministerstvo zahraničních věcí ve spolupráci se Smetanovou Litomyšlí, městem Litomyšl a Pardubickým krajem.

Podle organizátorů cesty velvyslanců, je dobré když je přínos těchto cest oboustranný. Aby si velvyslanci odnesli kontakty a podněty, jak rozvíjet spolupráci mezi sebou. A dále, aby se opravdu velvyslancům dobře prezentovala navštívená místa, protože to může mít příznivý dopad na podnikatelksé aktivity a hlavně na turistický ruch.Velvyslankyně a velvyslanci si prohlédli 2. nádvoří zámku, těsně před zahájením operního festivalu a vyslechli malý koncert v zámeckém divadélku. Ještě před tím, než se dostali k prohlídce zámeckých expozic, je ale čekala účast na vernisáži k zahájení výstavy děl Josefa Váchala Mezi Bohem a Ďáblem, která otevřela čtvrtý ročník Smetanovy výtvarné Litomyšle.
Doporučujeme