Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (717 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (325 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (330 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1969
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Celostátní setkání ředitelek MŠ

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
30. 06. 2008
Již tradiční celostátní setkání ředitelek MŠ se letos uskutečnilo od 11. do 13. června v Litomyšli. Zde se konalo podruhé, celkově je to již třetí setkání. Pořádá se jednou za dva roky. Třídenní program, jehož smyslem bylo zprostředkování nejnovějších informací z oblasti předškolního věku, otevřelo vystoupení špičkového pěveckého sboru KOS, z místní pedagogické školy.

Semináře a přednášky setkání v Litomyšli byly zaměřeny především na evaluace a autoevaluace MŠ a na funkce programových a hodnotících dokumentů. Smyslem těchto dokumentů by měl být přehled o tom jak škola pracovala a kam by měla směřovat svojí práci a své úkoly do budoucna. Slouží samotným školám a pochopitelně i jejich zřizovatelům. Ředitelky MŠ zde dostaly i nejnovější informace o legislativě. Návrhy změn v prázdninovém provozu mateřských škol jsou zatím jen v přípravě, a zatím nebyly projednávány ani na ministerstvu. Uvažuje se o přijímání dětí o prázdninách bez správního řízení ale i bez omezení kapacity dané MŠ.
Doporučujeme