Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Léčivý zvuk v Litomyšli?

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
30. 06. 2008
Ojedinělý hudební a vizuální zážitek mohli pocítit návštěvníci Smetanova domu v Litomyšli 10.června. Konal se zde totiž koncert Tomáše Pfeiffera, který na podiu rozezněl tzv. Vodnářský zvon.

Tomáš Pfeiffer tvrdí, že zvuk působí přímo na atomy těla, mnozí lidé při poslechu vodnářského zvonu pociťují léčebné účinky, někdy dokonce mají mysticné zážitky. Zvon sám je odlit se sedmi kovů a každý z těchto kovů má vlastní zvuk. Podle biotroniků spojením vzniká zvuk vesmíru naší sluneční soustavy. Vodnářský zvon, je ovládán madly po kterých se třou ruce a tím se vzbuzuje rezonance vlastího nástroje. Zvuk má mnoho rovin, tedy velmi bohatý zvuk, který vychází jak z kovového kruhu tak z vodní hladiny, která chvílemi až levituje. Tomáš Pfeiffer říká, že nástroj strarý 3500 let objevil na jedné ze svých meditačních cest v horách, ve výšce 2200m.
Doporučujeme