Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (868 hl.)
 
1x za týden (390 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (427 hl.)
 
1x za měsíc (417 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (448 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2550
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Léčivý zvuk v Litomyšli?

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
30. 06. 2008
Ojedinělý hudební a vizuální zážitek mohli pocítit návštěvníci Smetanova domu v Litomyšli 10.června. Konal se zde totiž koncert Tomáše Pfeiffera, který na podiu rozezněl tzv. Vodnářský zvon.

Tomáš Pfeiffer tvrdí, že zvuk působí přímo na atomy těla, mnozí lidé při poslechu vodnářského zvonu pociťují léčebné účinky, někdy dokonce mají mysticné zážitky. Zvon sám je odlit se sedmi kovů a každý z těchto kovů má vlastní zvuk. Podle biotroniků spojením vzniká zvuk vesmíru naší sluneční soustavy. Vodnářský zvon, je ovládán madly po kterých se třou ruce a tím se vzbuzuje rezonance vlastího nástroje. Zvuk má mnoho rovin, tedy velmi bohatý zvuk, který vychází jak z kovového kruhu tak z vodní hladiny, která chvílemi až levituje. Tomáš Pfeiffer říká, že nástroj strarý 3500 let objevil na jedné ze svých meditačních cest v horách, ve výšce 2200m.
Doporučujeme