Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (802 hl.)
 
1x za týden (342 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (381 hl.)
 
1x za měsíc (364 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (384 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2273
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Skeptický slet v Litomyšli

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
30. 06. 2008
V sobotu 6. června se v prostorách Evropského školicího centra v Litomyšli konal pátý Skeptikon, což je setkání českého klubu skeptiků – Sisyfos. Klub byl založen v roce 1995 a dnes má téměř 400 členů nejrůznějších profesí, s vysokým podílem přírodovědců, techniků a lékařů.

Výjezdní víkendové setkání pro veřejnost, jaké proběhlo v Litomyšli, je snahou Sisyfosu dostat se se svými myšlenkami dál od Prahy, kde je jinak činnost tohoto klubu skeptiků soustředěna. Přednášky v Akademii věd probíhají každý měsíc a mezi častá témata patří například okultní a paranormální názory a jevy, astrologie, numerologie, ufologie, proutkaření, posmrtný život, kryptozoologie nebo různé zázraky. Víkendový Skeptikon v Litomyšli měl na programu například přednášku z úst astrofyzika Jiřího Grygara na téma Proč astrologie nefunguje, kdežto astronomie ano, nebo příspěvek botanika Zdeněka Opatrného na téma Ekozemědělství, fair trade a genové inženýrství rostlin.
Doporučujeme