Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

MALÉ SVATOŇOVICE - Slavnostní odpoledne v Malých Svatoňovicích

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
30. 06. 2008
Ve čtvrtek 26. června se v obřadní síni v Malých Svatoňovicích konalo slavnostní předávání vysvědčení 25 žákům deváté třídy a ocenění nejlepších žáků a sportovců ZŠ v Malých Svatoňovicích.

V první části slavnostního odpoledne se předávalo vysvědčení. Úvodním slovem přivítala žáky i jejich rodiče starostka Eva Hylmarová. Celým odpolednem provázela Jana Gruntová. Následovalo krátké slovo třídní učitelky Ireny Vítové a ta se také ujala předávání vysvědčení. Ve druhé části odpoledne bylo vyhodnoceno přes 20 nejlepších žáků a sportovců ZŠ. Děti si ze slavnostního předávání odnesly jako odměnu knihy, publikaci o Malých Svatoňovicích, hračky a kytičky.

redaktor: Kateřina Dlabová, Lucie Chlumecká, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme