Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

BATŇOVICE - Devět dětí se rozloučilo s mateřskou školou

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
23. 06. 2008
V pátek 20. června se v Batňovicích devět dětí rozloučilo s mateřskou školou. Bohoušek, Jindříšek, Nikolka, Tomášek, Beátka, Alešek, Kristýnka, Eliška i Kubíček – ti všichni po prázdninách vymění dětské batůžky za školní aktovky.

Od září nastupují do první třídy. Připraven byl opravdu pestrý program. Děti přítomné potěšily básničkami, zazpívaly, zatancovaly a pobavily je výběrem svých budoucích povolání. Už nyní se můžete těšit na nové veterinářky, policistu, hasiče, kytaristu i uklízečku. Na budoucí školáky čekal nelehký úkol. Na chodbě školy byla rozmístěná písmenka, která musely děti správně vepsat do obrázků. Zapojily se i maminky. Jejich úkolem bylo přečíst svým ratolestem výsledné slovo – Školáček. Budoucí prvňáčci byli dekorováni šerpami a na památku dostali knížku a památník. Od starostky obce Vladimíry Pátkové pak bublifuk a Kinder vajíčko.

redaktor: Eva Pudlowská, kamera: Aleš Andrš, střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme