Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

BATŇOVICE - Devět dětí se rozloučilo s mateřskou školou

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
23. 06. 2008
V pátek 20. června se v Batňovicích devět dětí rozloučilo s mateřskou školou. Bohoušek, Jindříšek, Nikolka, Tomášek, Beátka, Alešek, Kristýnka, Eliška i Kubíček – ti všichni po prázdninách vymění dětské batůžky za školní aktovky.

Od září nastupují do první třídy. Připraven byl opravdu pestrý program. Děti přítomné potěšily básničkami, zazpívaly, zatancovaly a pobavily je výběrem svých budoucích povolání. Už nyní se můžete těšit na nové veterinářky, policistu, hasiče, kytaristu i uklízečku. Na budoucí školáky čekal nelehký úkol. Na chodbě školy byla rozmístěná písmenka, která musely děti správně vepsat do obrázků. Zapojily se i maminky. Jejich úkolem bylo přečíst svým ratolestem výsledné slovo – Školáček. Budoucí prvňáčci byli dekorováni šerpami a na památku dostali knížku a památník. Od starostky obce Vladimíry Pátkové pak bublifuk a Kinder vajíčko.

redaktor: Eva Pudlowská, kamera: Aleš Andrš, střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme