Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

MALÉ SVATOŇOVICE – Loučení s mateřskou školou

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
23. 06. 2008
Slavnostní rozloučení s budoucími prvňáčky proběhlo 19. června od 16 hodin v Obřadní síni v Malých Svatoňovicích. Děti a jejich rodiče přívítala úvodním slovem starostka Eva Hylmarová.

Ředitelka mateřské školy vyzvala prvního budoucího žáčka Jirku Šolce, aby přednesl básničku. Postupně se vystřídalo všech 14 dětí. Jejich paní učitelka, starostka obce i ředitelka mateřské školy jim popřály, aby si užily prázdniny a někdy je přišly navštívit do mateřské školy. Než se děti rozutekly do svých domovů, bylo pro ně na závěr akce připraveno malé občerstvení v podobě zákusků.

redaktor: Kateřina Dlabová, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme