Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ÚPICE - Dočká se Úpice konečně nového mostu?

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Úpice - http://www.upice.cz
22. 06. 2008
Obyvatelé Úpice se po letech dočkají nového mostu, který nahradí po léta nevyhovující železný most u Poděbradovy ulice.

Po četných jednáních města Úpice s Královehradeckým krajem bylo na začátku letošního roku starostce a místostarostovi přislíbeno, že most patří mezi letošní priority kraje v oblasti dopravní infrastruktury. Město během let investovalo nemalé částky na opravy, přičemž poslední proběhla v r. 2005, kdy se vyměňovala mostovka a provedly se nátěry v celkové hodnotě 325 tisíc korun. Opravy by se měly provádět přibližně každé 3 roky. Jednání o výstavbě nového mostu probíhají zhruba od roku 1990. Kdy se předpokládá zahájení stavby? Podle náměstka hejtmana Královéhradeckého kraje Petra Kuříka by měly přípravné práce začít ještě do konce letošního roku a samotná stavba proběhne v příštím roce s tím, že dokončení se předpokládá na září 2009.

redaktor: Kateřina Dlabová, Eva Pudlowská, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme