Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (808 hl.)
 
1x za týden (343 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (383 hl.)
 
1x za měsíc (366 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (388 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2288
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Triatlonové naděje

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
16. 06. 2008
Ve čtvrtek 29. 5. proběhl na městské plovárně v Litomyšli další ročník závodu Triatlonových nadějí, které pořádal DTC klub Litomyšl. Tyto závody začaly v ČR poprvé po olympiádě v Sydney v roce 2000, když bronzovou medaili vybojoval v olympijské premiéře triatlonu Jan Řehula. Proto se tyto závody nyní také jmenují O pohár Jana Řehuly a po celé republice se koná zhruba 15 až 20 kvalifikačních závodů. Závěrečné finále pro nejlepší závodníky z celé republiky probíhá každoročně v Praze.

Za 5 let závodů triatlonových nadějí se už skutečně pár talentů objevilo a jsou v současné době již reprezentanty ČR. Například Zuzka Vlčková v loňském roce startovala na MS světa v duatlonu v Maďarsku kde obsadila 17místo a získala bronz v soutěži družstev. Mezi chlapci je třeba zmínit například Romana Kaniščeva, Tomáše Kabrhela, Milana Záleského - ti reprezentovali ČR v žákovských kategoriích na závodu olympijských nadějí. V soutěži triatlonových nadějí je pokaždé opravdu široké pole závodníků. Startují zde účastníci, kteří se věnují tomuto sportu pravidelně, ale na druhou stranu zde své školy reprezentují i závodníci, kteří si teprve zkouší, co by mohli dokázat. Snad i díky hezkému počasí se letošní počet závodníků vyšplhal až někam ke stovce.
Doporučujeme