Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (717 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (325 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (330 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1969
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Projekt Cesta kolem zámku - památky UNESCO

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
16. 06. 2008
Město Litomyšl v posledních letech rozvíjí své aktivity v podpoře cestovního ruchu v Mikroregionu Litomyšlsko. Jedním z právě dokončených projektů je produkt Cesta kolem zámku - památky UNESCO. Vznikal zhruba 3 roky a město několikrát žádalo o dotaci. Povedlo se to až z evropských fondů v rámci širšího projektu celého mikroregionu. Vznikl tak například film Cesta kolem zámku s Olbramem Zoubkem.

Celý projekt Cesta kolem zámku, památky UNESCO, vznikl i z pocitu, že klasické prohlídkové okruhy zámeckých expozic vždy nemusí stačit. Navíc, Litomyšlský zámek je vzácný především svým architektonickým řešením a na některé zvláštnosti i méně známé skutečnosti z doby stavby a restaurování, se zaměřuje zmíněný dokument. Vyrobilo ho studio Comvision. Další součástí celého projektu je i nový speciální web, zaměřený čistě na zámecké návrší. Největší část širšího projektu byla věnována propagační a informační kampani Mikroregionu Litomyšlsko. Obsahuje soubor řady brožur a letáků, rozsáhlou obrazovou publikaci, multimediální DVD, a spadá do něj také účast na veletrzích cestovního ruchu. Projekt Mikroregionu Litomyšlsko stál bezmála 2 miliony Kč. Z toho asi 75% by měla pokrýt dotace z prostředků evropské unie. Část ze svých fondů zaplatí Pardubický kraj a o zbytek se podělí Mikroregion Litomyšlsko a město Litomyšl.
Doporučujeme