Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (715 hl.)
 
1x za týden (286 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (322 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (330 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1961
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Výměna občanských a cestovních dokladů

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
12. 06. 2008
V letošním roce pokračuje v České republice povinná výměna občanských průkazů podle příslušných ustanovení. Jaké průkazy se mění a co s sebou musí občan přinést jsme zjišťovali na městském úřadu v Litomyšli.

Vyměňují se růžové občanské průkazy, které byly vydávány nejpozději do konce roku 2003. Nové občanské průkazy mají světle zelenou barvu a lhůta pro jejich vydávání je 30dní. U občanů imobilních či s omezenou pohyblivostí lze po telefonické domluvě dohodnout schůzku přímo v místě trvalého pobytu. Lidé by měli sami dbát na to, aby jejich občanský průkaz byl v pořádku, protože pokud by při kontrole předložili průkaz neplatný, hrozí jim pokuta až 10.000,- Kč. Ve vile městského úřadu, kde se vyřizuje výměna občanských průkazů, sídlí i agenda cestovních průkazů. Při žádosti o pas ale nemusíte mít s sebou fotografii, zde jsou zařízeni na to, aby vás vyfotografovali. Největší změna u cestovních dokladech je ta, že od 1. března je možné si nechat zapsat dítě mladší 10ti let. Je možné to provést buď dodatečně jako zápis, který stojí 50Kč, nebo, samozřejmě už při vydání nového cestovního pasu.
Doporučujeme