Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÁ PAKA – Den s Deníkem

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
10. 06. 2008
V pořadí třetí Den s Deníkem na jičínsku se konal v Nové Pace na Masarykově náměstí v pondělí 9.června. Náměstí se zaplnilo lidmi, kteří si přišli s Deníkem zasoutěžit a také se dozvědět něco nového o svém městě. V diskuzi o plánovaném sportovněrelaxačním centru odpovídal na otázky moderátorce Petře Starkové starosta Nové Paky Josef Cogan.

Kulturní program si pro nás tentokrát připravily Sedmikrásky z novopacké Mateřské školy, které nám zatančily. Svůj smysl pro rytmus nám předvedla skupina bubeníků Samba Paka Band. Svým folklórním vystoupením nás potěšila i Základní umělecká škola Nová Paka. Také pro tento Den s Deníkem byly připraveny různé soutěže. Dospělí si mohli zasoutěžit s Klasou o sadu na piknik nebo na grilovaní a pro děti byly připraveny za odměnu drobné dárky a časopisy.

redaktor: Edita Jiránková, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme