Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (868 hl.)
 
1x za týden (390 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (427 hl.)
 
1x za měsíc (417 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (448 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2550
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÁ PAKA – Den s Deníkem

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
10. 06. 2008
V pořadí třetí Den s Deníkem na jičínsku se konal v Nové Pace na Masarykově náměstí v pondělí 9.června. Náměstí se zaplnilo lidmi, kteří si přišli s Deníkem zasoutěžit a také se dozvědět něco nového o svém městě. V diskuzi o plánovaném sportovněrelaxačním centru odpovídal na otázky moderátorce Petře Starkové starosta Nové Paky Josef Cogan.

Kulturní program si pro nás tentokrát připravily Sedmikrásky z novopacké Mateřské školy, které nám zatančily. Svůj smysl pro rytmus nám předvedla skupina bubeníků Samba Paka Band. Svým folklórním vystoupením nás potěšila i Základní umělecká škola Nová Paka. Také pro tento Den s Deníkem byly připraveny různé soutěže. Dospělí si mohli zasoutěžit s Klasou o sadu na piknik nebo na grilovaní a pro děti byly připraveny za odměnu drobné dárky a časopisy.

redaktor: Edita Jiránková, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme