Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (718 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (325 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (331 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1971
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - 145. výročí pěveckého sboru

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
06. 06. 2008
Úctyhodného 145. výročí se dočkal smíšený pěvecký sbor Vlastimil z Litomyšle. Oslava proběhla 9. května v kostele Povýšení svatého Kříže a oslava si vyžádala náležitě výjimečný a bohatý program.

Vlastimil patří k českým pěveckým sborům s nejdelší tradicí vůbec. Podílel se například už na slavnosti při položení základního kamene Národního divadla v Praze a zpíval při odhalení pamětní desky Karla Havlíčka Borovského v Borové. Vlastimil měl, hlavně na začátku 20. století, v nastudování i celé opery, a počet členů se pohyboval až kolem osmdesátky. Často to byli i vážení občané města. Vlastimil v posledních 20ti letech cestuje také po světě. Sbor byl na zájezdech v Německu, Holandsku, Francii nebo Slovensku. Na oplátku k nám zve hosty z navštívených zemí. Dva spřátelebné sbory se tak objevily i v programu oslav 145. výročí.
Doporučujeme