Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - 145. výročí pěveckého sboru

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
06. 06. 2008
Úctyhodného 145. výročí se dočkal smíšený pěvecký sbor Vlastimil z Litomyšle. Oslava proběhla 9. května v kostele Povýšení svatého Kříže a oslava si vyžádala náležitě výjimečný a bohatý program.

Vlastimil patří k českým pěveckým sborům s nejdelší tradicí vůbec. Podílel se například už na slavnosti při položení základního kamene Národního divadla v Praze a zpíval při odhalení pamětní desky Karla Havlíčka Borovského v Borové. Vlastimil měl, hlavně na začátku 20. století, v nastudování i celé opery, a počet členů se pohyboval až kolem osmdesátky. Často to byli i vážení občané města. Vlastimil v posledních 20ti letech cestuje také po světě. Sbor byl na zájezdech v Německu, Holandsku, Francii nebo Slovensku. Na oplátku k nám zve hosty z navštívených zemí. Dva spřátelebné sbory se tak objevily i v programu oslav 145. výročí.
Doporučujeme