Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (589 hl.)
 
1x za týden (194 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (213 hl.)
 
1x za měsíc (201 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (231 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1428
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV – Děti tvoří medvěda

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
05. 06. 2008
Společnost AXA CZ vyhlásila soutěž, ve které děti měly libovolnou technikou ztvárnit medvěda. Soutěže se zúčastnilo asi 100 dětí z mateřských škol v Trutnově. Vernisáž byla zahájena ve středu 4. června v 15 hodin.

14 nejlepších prací bylo odměněno plyšovým medvídkem nebo pejskem, které předávala místostarostka Trutnova Hana Horynová. Škoda jen, že ani jedno z oceněných dětí nebylo na vernisáži přítomno. Ostatní děti dostaly omalovánku. Oceněny byly i paní učitelky a ředitelky mateřských škol. Poté už si návštěvníci, děti a rodiče mohli prohlédnout vystavené práce. Byli zde medvědi malovaní vodovkami, lepení z látky, ale i perníkový medvěd od Jakuba Hančila, medvěd vyrobený ze sena od Terezy Fuchsové nebo originální keramická zvonkohra, která je kolektivní prací mateřské školy Voletiny.

redaktor: Iveta Součková, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme