Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ÚPICE – Na přechodech bezpečněji

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Úpice - http://www.upice.cz
05. 06. 2008
Silnice na trase Trutnov - Náchod patří v Úpici mezi nejfrekventovanější. Přejít z jedné strany na druhou je někdy nadlidský výkon.

Toho si všimlo i vedení města a rozhodlo se k několika změnám. Do nasvícení přechodů na Sychrově pod Lánskou školou, u mostu II. odboje, u mostu F.L. Riegra, přechodu u Penny marketu a na Veselce včetně bezbariérových nájezdů město zainvestovalo 222 000 Kč. Od počátku letošního roku je na přechodech další změna týkající se tentokrát školáků. Kromě městské policie můžeme na přechodech vidět i příslušníky Policie ČR. Podle statistik za loňský rok zemřelo v ČR na přechodech 33 chodců a počet havárií za účasti chodců se vyšplhal na více jak 1400.

redaktor: Iveta Součková, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme