Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

BATŇOVICE – Den dětí

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
02. 06. 2008
Jako tradičně se 1. června uskutečnil „Dětský den“, který pořádalo Občanské sdružení Batňáčci, obec Batňovice a další spolky. Celá akce byla pojata jako pohádková cesta lesem, která začala ve 14 hodin u školy.

Na osmi stanovištích byly pro děti připraveny různé úkoly za které dostaly odměnu v podobě bonbónů, bublifuku, zápisníčku a dalších drobností. Trasa vedla kolem kostela přes chatovou oblast a lávku, procházelo se kolem rybníka, restaurace Klondajk a cíl pohádkové cesty byl na Vartě, kde pro všechny bylo připraveno občerstvení v podobě párků na grilu, nebo kdo chtěl, mohl využít možnosti si opéct špekáček. Pro dobrou náladu zahrál pan Kábrt s dcerou a pro ty nejmenší byla připravena soutěž v pojídání koláčů, ve kterém bylo schováno 10 korun jako odměna pro vítěze. Pro všechny rodiče to bylo jistě příjemně strávené odpoledne se svými ratolestmi a pro děti odpoledne plné soutěží a zážitků.

redaktor: Kateřina Dlabová, kamera: Aleš Andrš, Luděk Vondrouš, střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme