Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (802 hl.)
 
1x za týden (342 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (381 hl.)
 
1x za měsíc (364 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (384 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2273
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

BATŇOVICE – Den dětí

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
02. 06. 2008
Jako tradičně se 1. června uskutečnil „Dětský den“, který pořádalo Občanské sdružení Batňáčci, obec Batňovice a další spolky. Celá akce byla pojata jako pohádková cesta lesem, která začala ve 14 hodin u školy.

Na osmi stanovištích byly pro děti připraveny různé úkoly za které dostaly odměnu v podobě bonbónů, bublifuku, zápisníčku a dalších drobností. Trasa vedla kolem kostela přes chatovou oblast a lávku, procházelo se kolem rybníka, restaurace Klondajk a cíl pohádkové cesty byl na Vartě, kde pro všechny bylo připraveno občerstvení v podobě párků na grilu, nebo kdo chtěl, mohl využít možnosti si opéct špekáček. Pro dobrou náladu zahrál pan Kábrt s dcerou a pro ty nejmenší byla připravena soutěž v pojídání koláčů, ve kterém bylo schováno 10 korun jako odměna pro vítěze. Pro všechny rodiče to bylo jistě příjemně strávené odpoledne se svými ratolestmi a pro děti odpoledne plné soutěží a zážitků.

redaktor: Kateřina Dlabová, kamera: Aleš Andrš, Luděk Vondrouš, střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme