Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV – 9. ročník Varhanního festivalu

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
02. 06. 2008
V trutnovském kostele Narození Panny Marie se 1. června rozezvučely varhany. Pořádal se tu už 9. ročník Varhanního festivalu. Tento rok se nesl v duchu oslav 30. výročí založení pardubické konzervatoře, takže většina interpretů byla právě z této školy. Koncert pořádalo Občanské sdružení Regio Musici.

Návštěvníky koncertu v úvodu přivítala místostarostka Trutnova paní Horynová. Poté už se diváci mohli zaposlouchat do vystoupení Petra Hostinského na varhany a pěveckého sboru Rebelcanto. Petr Hostinský vystudoval Kozervatoř v Pardubicích, kde již v 1. ročníku na sebe upozornil vítězstvím v improvizační varhanní soutěži. Následovalo studium na AMU v Praze, obor varhany. V roce 2005 studia úspěšně ukončil. V současnosti se věnuje sólové koncertní činnosti, vede vokálně-instrumentání soubor Rebelcanto, je členem skupiny Sto zvířat a spolupracuje i s dalšími hudebními tělesy. Návštěvníci koncertu prožili příjemný nedělní podvečer s barokní hudbou i varhany a odcházeli s nezapomenutelnými zážitky.

redaktor: Iveta Součková, kamera: Aleš Andrš, střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme