Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV - Dětský den za školou

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
02. 06. 2008
V neděli 1. června se konal 3. ročník Dětského dne za školou – opět ve sportovním areálu ZŠ Komenského, který pořádala Apoštolská církev Trutnov.

Celá akce začala ve 14 hodin a při příchodu do areálu se všichni, kteří chtěli soutěžit, museli zaregistrovat. Letos se poprvé soutěžilo v rodinách. Pro děti a jejich rodiče byly připraveny různé soutěže, například BUM HO – kde šlo o házení míčků do dračí tlamy, ve které byl některý člen z družstva. Další z řady soutěží byl pětiboj nazvaný ŘEKA CHŇAPÍKŮ, která měla 5 disciplín. V prvním úkolu museli soutěžící přejít řeku a vyhnout se krokodýlům, druhý spočíval ve svázání dvojic a ujití několika metrů k cílové čáře. Odtud se soutěžící přesunuli ke třetí disciplíně, a to prolézání skrz kruh. Čtvrtým úkolem bylo chytání maličké hračky do rukavice a v páté disciplíně si dvojice stoupla na deku, kterou měla za úkol obrátit na druhou stranu. Za nasbírané body z jednotlivých soutěží si u miniobchůdku mohla družstva vybrat svoji odměnu. Pro ty nejmenší byl připraven HRACÍ KOUTEK, kde si děti mohly malovat na připravené papíry nebo sklouznout na skluzavce a pro odvážné byla k dispozici horolezecká stěna.

redaktor: Kateřina Dlabová, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme