Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

MALÉ SVATOŇOVICE – Pochod pohádkovým lesem

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
31. 05. 2008
V sobotu 31. května se v Malých Svatoňovicích uskutečnil Pochod pohádkovým lesem, kterým děti a rodiče oslavili Den dětí. Akci pořádal Klub žen Malé Svatoňovice.

Děti měly sraz ve 14 hod na náměstí, potom se přesunuly do místního muzea, kde jim paní starostka přečetla pohádku Jak si pejsek s kočičkou dělali dort. Za doprovodu pohádkové babičky se vydaly na trasu, kde na ně čekaly různá stanoviště s pohádkovými postavami a úkoly. Mohly se těšit například na Červenou Karkulku a vlka, u kterých musely prolézt tunelem, na vodníka a čarodějnice. Na posledním stanovišti čekal čert a Káča. Děti musely vlézt tomu druhému na záda a překonat určený úsek. Za odměnu po každém úkolu dostaly sladkou odměnu. Vytoužený cíl byl na koupališti. Děti zde dostaly na památku omalovánku, hračku a na posilnění párek v rohlíku. Zakončením pro všechny bylo vystoupení kouzelníka a ukázka výcviku psa.

redaktor: Iveta Součková, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme