Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (808 hl.)
 
1x za týden (343 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (383 hl.)
 
1x za měsíc (366 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (388 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2288
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Miss Majáles Litomyšl 2008

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
29. 05. 2008
Studentské slavnosti Majáles v Litomyšli se v posledních letech rozrostly na několik dnů a letos počtem akcí patří k největším v rámci celé České republiky. Na seznamu v programu se objevuje hned několik sportovních turnajů, koncerty, výtvarné výstavy a nebo recesní soutěž Miss-ák Majáles. Z dávných dob se zachoval průvod studentů v rozpustilých maskách a k nové tradici patří každoroční volba Miss majáles.

Soutěž o tento prestižní titul proběhla letos ve čtvrtek 1. května v Lidovém domě. Pod dohledem 6ti členné poroty se tam návštěvníkům představilo 6 soutěžních dívek. Majáles jsou tradiční květnové slavnosti. Studentské oslavy příchodu máje měly v historii i politický podtext a také v době komunistické totality u nás byly většinou zakazovány. Až dnes chtějí být opět Majáles oslavou krás studentského života. Pokud se dají Majáles v některých dnech považovat i za jakousi prezentací studentských dovedností, pak se malá ukázka dostává každoročně i na parket Lidového domu v Litomyšli. V rámci takzvané volné disciplíny zde soutěžící adeptky na titul Miss ukazují, co umí, v horším případě i to, co moc neumí. Toho lepšího je ale pokaždé víc.
Doporučujeme