Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (718 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (325 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (331 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1971
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN – Den s Deníkem

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
27. 05. 2008
V pondělí 26. května proběhl na Žižkově náměstí v Jičíně další Den s Deníkem. Jičínským dnem nás provedl moderátor rádia OK Martin Karlík. O bohatý program se postarala Základní umělecká škola J. B. Foerstera se svým blokem populárních písní a dále také vystoupením lidové muziky Netrafolka.

Byly zde připraveny soutěže nejen pro děti, ale také pro dospělé. Po kulturním programu probíhala diskuze o revitalizaci jičínského koupaliště. K rekonstrukci se vyjádřili i čtenáři Jičínského deníku, kteří ji jednoznačně podpořili. Proto není divu, že toto bylo i nosným tématem Dne s Deníkem. Hostem byl starosta Jičína Ing. Martin Puš, který přítomným odpovídal na četné dotazy. Podle připravované studie bude komplex spíše zábavně relaxační, ale nebudou chybět ani čtyři dvacetipěti metrové dráhy pro sportovce. Jičínský Den s Deníkem byl druhý ze tří konaných propagačních akcí v jičínském okrese. Poslední bude 9. června v Nové Pace.

redaktor: Edita Jiránková, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme