Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN – Den s Deníkem

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
27. 05. 2008
V pondělí 26. května proběhl na Žižkově náměstí v Jičíně další Den s Deníkem. Jičínským dnem nás provedl moderátor rádia OK Martin Karlík. O bohatý program se postarala Základní umělecká škola J. B. Foerstera se svým blokem populárních písní a dále také vystoupením lidové muziky Netrafolka.

Byly zde připraveny soutěže nejen pro děti, ale také pro dospělé. Po kulturním programu probíhala diskuze o revitalizaci jičínského koupaliště. K rekonstrukci se vyjádřili i čtenáři Jičínského deníku, kteří ji jednoznačně podpořili. Proto není divu, že toto bylo i nosným tématem Dne s Deníkem. Hostem byl starosta Jičína Ing. Martin Puš, který přítomným odpovídal na četné dotazy. Podle připravované studie bude komplex spíše zábavně relaxační, ale nebudou chybět ani čtyři dvacetipěti metrové dráhy pro sportovce. Jičínský Den s Deníkem byl druhý ze tří konaných propagačních akcí v jičínském okrese. Poslední bude 9. června v Nové Pace.

redaktor: Edita Jiránková, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme