Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1044 hl.)
 
1x za týden (522 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (526 hl.)
 
1x za měsíc (533 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (828 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3453
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV - Otvírání letní sezóny

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
25. 05. 2008
Na vrchu Šibeník se v sobotu 24. května konalo otvírání letní sezóny. Úvodní slovo měla Jaroslava Zivrová, která přivítala návštěvníky a seznámila je s programem, který pro ně připravil Dům kultury Trutnov a město Trutnov.

Jako první vystoupila skupina Jakž Takž, která hrála celé odpoledne a jistě přispěla k dobré náladě všech. Po pár písních následoval slavnostní nástup Klubu vojenské historie Trutnov, který zahájil ceremoniál, při němž byl předán klíč od letní sezóny. Slavnostní salva a palba z děla byly nedílnou součástí. Po zahájení letní sezóny byly zpřístupněny Kaple sv. Jana Křtitele (Jánská kaple) a památník generála Gablenze, který slouží zároveň jako rozhledna. V průběhu celého odpoledne se návštěvníci mohli posilnit u stánku s občerstvením a se svými ratolestmi si hrát na paloučku, kde pro ně bylo připraveno několik her. Na své si přišli i milovníci country tance při vystoupení taneční skupiny Star West. Ti nejmenší předvedli své vystoupení v podání tanečního kroužku Klobouček Střediska volného času v Trutnově. Pro všechny to bylo jistě příjemně strávené odpoledne plné nových zážitků.

redaktor: Kateřina Dlabová, kamera: Aleš Andrš, střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme