Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV - Otvírání letní sezóny

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
25. 05. 2008
Na vrchu Šibeník se v sobotu 24. května konalo otvírání letní sezóny. Úvodní slovo měla Jaroslava Zivrová, která přivítala návštěvníky a seznámila je s programem, který pro ně připravil Dům kultury Trutnov a město Trutnov.

Jako první vystoupila skupina Jakž Takž, která hrála celé odpoledne a jistě přispěla k dobré náladě všech. Po pár písních následoval slavnostní nástup Klubu vojenské historie Trutnov, který zahájil ceremoniál, při němž byl předán klíč od letní sezóny. Slavnostní salva a palba z děla byly nedílnou součástí. Po zahájení letní sezóny byly zpřístupněny Kaple sv. Jana Křtitele (Jánská kaple) a památník generála Gablenze, který slouží zároveň jako rozhledna. V průběhu celého odpoledne se návštěvníci mohli posilnit u stánku s občerstvením a se svými ratolestmi si hrát na paloučku, kde pro ně bylo připraveno několik her. Na své si přišli i milovníci country tance při vystoupení taneční skupiny Star West. Ti nejmenší předvedli své vystoupení v podání tanečního kroužku Klobouček Střediska volného času v Trutnově. Pro všechny to bylo jistě příjemně strávené odpoledne plné nových zážitků.

redaktor: Kateřina Dlabová, kamera: Aleš Andrš, střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme