Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV - Vinařské slavnosti na Krakonošově náměstí

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
25. 05. 2008
Na Krakonošově náměstí ve Staré radnici a blízkém podloubí se v sobotu 24. května konal 4. ročník Trutnovských vinařských slavností, kterou pořádal Spolek přátel dobrého vína.


Celá akce se konala pod záštitou města Trutnov a dalších sponzorů. Slavnosti měly dvě části. První byla ochutnávka kvalitních jakostních a přívlastkových vín z produkce 16-ti převážně moravských vinařů, například Vinařství František Mádl Velké Bílovice nebo Vinařství Šabata Zaječí. Ochutnávka začala v 10 hodin přímo v budově Staré radnice a tvala do 16 hodin. Vstupné, které zahrnovalo i degustační skleničku, činilo 70 Kč. K samotné ochutnávce bylo potřeba zakoupit kupony, které se u jednotlivých stánků směnily za vzorek vína. Podle druhu vína byl vzorek za jeden až tři žetony, přičemž jeden žeton stál 5 Kč. Druhou částí programu bylo odpolední posezení v podloubí před Starou radnicí u zakoupených vybraných vín s možností občerstvení v podobě šunkových klobás, sýrových misek a dalších lahůdek. K dobré náladě hrála celý den moravská Cimbálová muzika Tomáše Zouhara z Drásova. Jak vznikl nápad uspořádat vinařské slavnosti v Trutnově jsme se zeptali pořadatele. Vinařské slavnosti jsou jistě mimořádnou příležitostí, jak ochutnat kvalitní moravská a česká vína.

redaktor: Kateřina Dlabová, kamera: Aleš Andrš, střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme