Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (725 hl.)
 
1x za týden (295 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (332 hl.)
 
1x za měsíc (314 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (338 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2004
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV - Vinařské slavnosti na Krakonošově náměstí

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
25. 05. 2008
Na Krakonošově náměstí ve Staré radnici a blízkém podloubí se v sobotu 24. května konal 4. ročník Trutnovských vinařských slavností, kterou pořádal Spolek přátel dobrého vína.


Celá akce se konala pod záštitou města Trutnov a dalších sponzorů. Slavnosti měly dvě části. První byla ochutnávka kvalitních jakostních a přívlastkových vín z produkce 16-ti převážně moravských vinařů, například Vinařství František Mádl Velké Bílovice nebo Vinařství Šabata Zaječí. Ochutnávka začala v 10 hodin přímo v budově Staré radnice a tvala do 16 hodin. Vstupné, které zahrnovalo i degustační skleničku, činilo 70 Kč. K samotné ochutnávce bylo potřeba zakoupit kupony, které se u jednotlivých stánků směnily za vzorek vína. Podle druhu vína byl vzorek za jeden až tři žetony, přičemž jeden žeton stál 5 Kč. Druhou částí programu bylo odpolední posezení v podloubí před Starou radnicí u zakoupených vybraných vín s možností občerstvení v podobě šunkových klobás, sýrových misek a dalších lahůdek. K dobré náladě hrála celý den moravská Cimbálová muzika Tomáše Zouhara z Drásova. Jak vznikl nápad uspořádat vinařské slavnosti v Trutnově jsme se zeptali pořadatele. Vinařské slavnosti jsou jistě mimořádnou příležitostí, jak ochutnat kvalitní moravská a česká vína.

redaktor: Kateřina Dlabová, kamera: Aleš Andrš, střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme