Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Dny japonské kuchyně

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
23. 05. 2008
Svůj příspěvek ke Dnům japonké kultury v Litomyšli přinesl i hotel Zlatá hvězda, který uspořádal od 27. do 29. března Dny japonské kuchyně. Místo příboru mohli návštěvníci vyzkoušet o´haši neboli hůlky. Vaření a dohledu nad přípravou se ujala osobně šéfkauchařka patrně nejlepší japonské restaurace v Praze, paní paní Ohwatari.

Návštěvníci si mohli objednat kompletní japonské menu sestavené z japonské polévky, kuřecího, vepřového a rybího masa a nezbytné pochoutky sushi. Z nabídky jmenujme například Sake Teriaki což je grilovaný losos s Teriaki omáčkou, nebo jídlo zvané Katsumi. To je smažená vepřová kotleta, vařená v soba omáčce, zapečená s vejcem. Mezi strávníky japonské kuchyně hotelu Zlatá hvězda se v sobotu 29. března zařadil dokonce i sám velvyslanec japonského císařství v České republice. Hideaki Kumazawa zde poobědval mimo jiné se starostou Litomyšle Michalem Kortyšem a jeho chotí a s místostarostou Janem Janečkem.
Doporučujeme