Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Zvukový průvodce na zámku

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
23. 05. 2008
Od 17. dubna si mohou nejen cizí návštěvníci Litomyšle dopřát zvukového průvodce po městě i blízkém okolí. Právě byl totiž v areálu zámku instalován panel, jehož realizaci město zařadilo do společného projektu propagace Mikroregionu Litomyšlsko.

Podle pracovníka firmy která zvukového průvodce v Litomyšli instalovala, je tabule v Litomyšli specifická tím, že je velmi útlá. Proto například konstruktér musel volit speciální tenké reproduktory, které vytvářejí ozvučnici z čelního plexiskla. Tabule využívá i moderní formu osvětlení, návštěvníci se k zajímavým informacím dostanou i ve večerních hodinách. Na panelu jsou použity světelné diody s nízkou spotřebu, takže mohou svítit nepřetržitě a jsou odolné vůči mrazu a vzdušné vlhkosti.
Doporučujeme