Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (753 hl.)
 
1x za týden (307 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (347 hl.)
 
1x za měsíc (330 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (355 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2092
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Zvukový průvodce na zámku

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
23. 05. 2008
Od 17. dubna si mohou nejen cizí návštěvníci Litomyšle dopřát zvukového průvodce po městě i blízkém okolí. Právě byl totiž v areálu zámku instalován panel, jehož realizaci město zařadilo do společného projektu propagace Mikroregionu Litomyšlsko.

Podle pracovníka firmy která zvukového průvodce v Litomyšli instalovala, je tabule v Litomyšli specifická tím, že je velmi útlá. Proto například konstruktér musel volit speciální tenké reproduktory, které vytvářejí ozvučnici z čelního plexiskla. Tabule využívá i moderní formu osvětlení, návštěvníci se k zajímavým informacím dostanou i ve večerních hodinách. Na panelu jsou použity světelné diody s nízkou spotřebu, takže mohou svítit nepřetržitě a jsou odolné vůči mrazu a vzdušné vlhkosti.
Doporučujeme