Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

BATŇOVICE - Na obecním úřadě přivítali dva nové občánky

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
19. 05. 2008
V sobotu 17. dubna proběhlo v Batňovicích vítání občánků. Na obecním úřadě byli přivítáni noví občánci Šimon a Vojtěch.

Miminkům na uvítanou přednesla paní Květa Kalášková báseň. Starostka obce paní Vladimíra Pátková ve své řeči upozornila rodiče na to, jak je důležitá
rodina a vytvoření dobrých rodinných vztahů. Poté zde vystoupily děti z mateřské školy pod vedením paní učitelky Červeňákové. Miminkům, ale i rodičům a ostatním příbuzným, zarecitovaly básničky a společně zazpívaly. Jako památku na dnešní vítání občánků si domů maminky odnesly kytičku, pro miminka byla určena pamětní knížka a plyšové zvířátko.

redaktor: Iveta Součková, kamera: Jiří Erlebach, střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme