Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (865 hl.)
 
1x za týden (387 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (426 hl.)
 
1x za měsíc (414 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (444 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2536
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV - Jarní setkání s lidovou písní

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
19. 05. 2008
V sobotu 17. května se v Síni Bohuslava Martinů pořádal Jarní koncert aneb Jarní setkání s lidovou písní. Sešly se zde dva pěvecké sbory - český a polský. V jejich podání mohli diváci slyšet lidové písně, kterými chtěly oba soubory potěšit přítomné a doufaly, že si nějakou melodii diváci odnesou v hlavě domů a občas se jim připomene. Koncert pořádal ženský pěvecký sbor Chorea Corcontica.

Koncert zahájil polský smíšený pěvecký sbor jménem Chór z gór z Bystřice Klodské, který byl založen v říjnu roku 2000 při gymnáziu. Členy sboru jsou především učitelé. Koncertují hlavně v Polsku, účastní se ale i soutěží a festivalů v Německu a České republice. Sbor řídí Elzbieta Kubicz. Ve druhé části koncertu vystoupil trutnovský ženský sbor pod vedením paní Evy Slaninové. V průběhu večera čekalo na všechny přítomné diváky milé překvapení. V nedávné době se totiž trutnovskému ženskému sboru podařilo přijmout do svých řad i muže a tento večer společně vystoupili se dvěma lidovými písněmi. Na závěr si oba sbory společně zazpívaly píseň Ach synku synku. Doufejme, že spolupráce obou souborů bude nadále pokračovat a budeme se moci těšit na další společný koncert.

redaktor: Iveta Součková, kamera: Aleš Andrš, střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme