Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (815 hl.)
 
1x za týden (347 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (385 hl.)
 
1x za měsíc (371 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (396 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2314
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV – Národní dům plný tance

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
16. 05. 2008
Trutnovský Národní dům zažil ve čtvrtek 15. května podvečer plný hudby a rozmanitých tanců. Hudebně taneční vystoupení bylo rozděleno do dvou částí, jako první se představila ZUŠ Trutnov se svým závěrečným vystoupením letošní školní sezóny pod názvem „Prostorem a časem“. V druhé části pak neobyčejně unikátní projekt v České republice nesoucí jméno „Země dvou tváří“.

Vše je dílem třech základních uměleckých škol. Organizační tým se skládá ze ZUŠ Trutnov, Dobruška a Rychnov nad Kněžnou. Podstatou zvoleného tématu byla snaha přiblížit divákům jistou nerovnováhu avšak i vzájemnou propojenost mezi obyvateli naší planety. Celkově tak ve zhruba hodinovém tanečním projevu ukázat rozdílné tváře dnešního světa. Široká škála tanečních stylů od klasických, afrických nebo dnes moderních tanců jako je hip hop či street dance, byla přenesena do ojediněle uceleného příběhu. Co je cílem tohoto projektu nám prozradila scénáristka a režisérka projektu paní Kateřina Talavašková. Několikaměsíční snaha mladých talentovaných tanečníků a jejich lektorů přinesla návštěvníkům do sálu Národního domu kouzelnou atmosféru a skutečně ojedinělou podívanou.

redaktor: Vendula Valterová, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme