Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV – Národní dům plný tance

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
16. 05. 2008
Trutnovský Národní dům zažil ve čtvrtek 15. května podvečer plný hudby a rozmanitých tanců. Hudebně taneční vystoupení bylo rozděleno do dvou částí, jako první se představila ZUŠ Trutnov se svým závěrečným vystoupením letošní školní sezóny pod názvem „Prostorem a časem“. V druhé části pak neobyčejně unikátní projekt v České republice nesoucí jméno „Země dvou tváří“.

Vše je dílem třech základních uměleckých škol. Organizační tým se skládá ze ZUŠ Trutnov, Dobruška a Rychnov nad Kněžnou. Podstatou zvoleného tématu byla snaha přiblížit divákům jistou nerovnováhu avšak i vzájemnou propojenost mezi obyvateli naší planety. Celkově tak ve zhruba hodinovém tanečním projevu ukázat rozdílné tváře dnešního světa. Široká škála tanečních stylů od klasických, afrických nebo dnes moderních tanců jako je hip hop či street dance, byla přenesena do ojediněle uceleného příběhu. Co je cílem tohoto projektu nám prozradila scénáristka a režisérka projektu paní Kateřina Talavašková. Několikaměsíční snaha mladých talentovaných tanečníků a jejich lektorů přinesla návštěvníkům do sálu Národního domu kouzelnou atmosféru a skutečně ojedinělou podívanou.

redaktor: Vendula Valterová, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme