Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (865 hl.)
 
1x za týden (387 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (426 hl.)
 
1x za měsíc (414 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (444 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2536
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

BATŇOVICE – Den matek na Kvíčale

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
11. 05. 2008
V sobotní podvečer 10. května se na Kvíčale sešlo téměř 50 lidí, aby společně oslavili Den matek, který připadá na druhou neděli v květnu. Akci pořádalo Sdružení dobrovolných hasičů Kvíčala.

Děti zde přednesly básničky, zahrály na flétny, zazpívaly a vystoupili zde i ti nejmenší. Po dětském vystoupení byla darována jako symbol poděkování matkám květina – karafiát. První zmínky o Svátku matek sahají do Anglie 16. století Tehdy se tomuto dni říkalo Mateřská neděle nebo Neděle matek. V roce 1914 byl Den matek prohlášen oficiálně za národní svátek - den veřejného vyjádření lásky a úcty matkám. Dále zde byly promítány reportáže z nejzajímavějších událostí z Batňovic, které se udály v minulém roce.

redaktor: Iveta Součková, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme