Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (815 hl.)
 
1x za týden (347 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (385 hl.)
 
1x za měsíc (371 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (396 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2314
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV – Uctění památky obětem 2. světové války

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
08. 05. 2008
U památníku osvobození na městském hřbitově v Trutnově se 7. května konalo slavnostní vzpomínkové odpoledne ku příležitosti 63. výročí ukončení 2. světové války. Dnešní den si celý svět připomněl období bolesti, zármutku, utrpení a uctil památku zesnulých. V úvodu zazněla česká národní hymna v podání dechového orchestru Krakonoška.

Úvodním slovem zahájila vzpomínkové odpoledne Ing. Veronika Svobodová. Poté místostarostka Hana Horynová ve svém proslovu připomenula historická fakta 2. světové války a za Český svaz bojovníků za svobodu vystoupil pan Hoška, který v závěru vyzval všechny přítomné k uctění památky chvilkou ticha. Přítomní položili věnce a květiny na pomník a tím symbolicky poděkovali obětem 2. světové války. V závěru se účastníci přesunuli k dalším dvěma památníkům, aby položili květiny. Prvním byl památník židovských dívek, které byly zavražděny nacisty v pracovním táboře v Poříčí u Trutnova, a druhým památník československých vojáků – hraničářů.

redaktor: Kateřina Dlabová, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme