Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV – Uctění památky obětem 2. světové války

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
08. 05. 2008
U památníku osvobození na městském hřbitově v Trutnově se 7. května konalo slavnostní vzpomínkové odpoledne ku příležitosti 63. výročí ukončení 2. světové války. Dnešní den si celý svět připomněl období bolesti, zármutku, utrpení a uctil památku zesnulých. V úvodu zazněla česká národní hymna v podání dechového orchestru Krakonoška.

Úvodním slovem zahájila vzpomínkové odpoledne Ing. Veronika Svobodová. Poté místostarostka Hana Horynová ve svém proslovu připomenula historická fakta 2. světové války a za Český svaz bojovníků za svobodu vystoupil pan Hoška, který v závěru vyzval všechny přítomné k uctění památky chvilkou ticha. Přítomní položili věnce a květiny na pomník a tím symbolicky poděkovali obětem 2. světové války. V závěru se účastníci přesunuli k dalším dvěma památníkům, aby položili květiny. Prvním byl památník židovských dívek, které byly zavražděny nacisty v pracovním táboře v Poříčí u Trutnova, a druhým památník československých vojáků – hraničářů.

redaktor: Kateřina Dlabová, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme