Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (709 hl.)
 
1x za týden (285 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (318 hl.)
 
1x za měsíc (304 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (326 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1942
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

BATŇOVICE - Posezení pod májkou

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
08. 05. 2008
V podvečer 7. května se v Batňovicích konalo 2. rokem posezení pod třiatřicetiletou májkou jejíž dárkyní je paní Šrámková z Batňovic. Na setkání, které proběhlo v restauraci Kravín, přišli nejen místní zahrádkáři, ale i z okolních obcí.

Občerstvením pro všechny byla grilovaná kuřata nebo vepřová kýta, zlatavý mok či víno co hrdlo ráčilo a o dobrou zábavu se staral Fanda Čížek, který hrál na klávesy a harmoniku. Postupně se účastníci přesunuli k venkovnímu posezení a zábava se rozjela v plném proudu. Hrálo se, zpívalo i na zapálení ohně došlo.

redaktor: Kateřina Dlabová, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme