Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HOŘICE - Den s Deníkem

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
07. 05. 2008
Propagační akce Jičínského deníku se za krásného slunečného počasí konala 5. května přímo v srdci Hořic na náměstí Jiřího z Poděbrad. Deník zde pomocí mobilní redakce představil místním občanům své redaktory, kteří velmi ochotně všem zájemcům přiblížili práci novinářů a celkovou tvorbu deníku.

Vzájemná spolupráce s MěÚ v Hořicích přináší místním obyvatelům široké spektrum informací a svým rozmanitým obsahem uspokojí opravdu každého čtenáře. Čestným hostem této promoakce byl starosta města pan Ivan Doležal, který návštěvníkům akce odpovídal na otázky týkající se nejvíce chodu města a jeho budoucnosti. Mluvilo se o plánované výstavbě bytových domů nebo průmyslové zóně.

redaktor: Vendula Valterová, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme