Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (874 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2564
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ÚPICE - Studenti zakončili plesovou sezónu

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Úpice - http://www.upice.cz
05. 05. 2008
O definitivní ukončení plesové sezóny v Úpici se postarali členové tanečního kroužku při místním Gymnáziu a SOŠ ve spolupráci s městem Úpice. V pátek 2. května uspořádali „První jarní květinový ples“.

Členové tanečního kroužku zpestřili program plesu množstvím tanečních vystoupení, mezi nimiž nechyběly známé ale i méně obvyklé standardní a latinsko-americké tance. A bylo se opravdu na co dívat! Například závěrečné tango právem roztleskalo celý sál. Pro všechny soutěživé páry byla připravena taneční soutěž, ve které účastníci měřili své síly při polce, walzu, valčíku a čače. Vítězi se stali manželé Šrejberovi. Oceněny byly ale také nejodvázanější a nejvysmátější pár. Součástí programu bylo i půlnoční vystoupení úpických orientálních tanečnic. K poslechu a tanci hrála celý večer v Úpici již dobře známá a osvědčená skupina Relax z Police nad Metují. Ples se vydařil a pořadatalé chtějí v pořádání plesů pokračovat i nadále. Věříme proto, že se květinový ples stane v Úpici novou příjemnou kulturní tradicí.

redaktor: Lucie Chlumecká, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme