Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ÚPICE - Studenti zakončili plesovou sezónu

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Úpice - http://www.upice.cz
05. 05. 2008
O definitivní ukončení plesové sezóny v Úpici se postarali členové tanečního kroužku při místním Gymnáziu a SOŠ ve spolupráci s městem Úpice. V pátek 2. května uspořádali „První jarní květinový ples“.

Členové tanečního kroužku zpestřili program plesu množstvím tanečních vystoupení, mezi nimiž nechyběly známé ale i méně obvyklé standardní a latinsko-americké tance. A bylo se opravdu na co dívat! Například závěrečné tango právem roztleskalo celý sál. Pro všechny soutěživé páry byla připravena taneční soutěž, ve které účastníci měřili své síly při polce, walzu, valčíku a čače. Vítězi se stali manželé Šrejberovi. Oceněny byly ale také nejodvázanější a nejvysmátější pár. Součástí programu bylo i půlnoční vystoupení úpických orientálních tanečnic. K poslechu a tanci hrála celý večer v Úpici již dobře známá a osvědčená skupina Relax z Police nad Metují. Ples se vydařil a pořadatalé chtějí v pořádání plesů pokračovat i nadále. Věříme proto, že se květinový ples stane v Úpici novou příjemnou kulturní tradicí.

redaktor: Lucie Chlumecká, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme