Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (753 hl.)
 
1x za týden (307 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (347 hl.)
 
1x za měsíc (330 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (355 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2092
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ÚPICE – Komorní orchestr v Husově sboru

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Úpice - http://www.upice.cz
29. 04. 2008
V nedělní podvečer 27. dubna se v Husově sboru v Úpici uskutečnil Jarní koncert. Pořadatelem akce byla Církev československá husitská Úpice a Základní umělecká škola Hronov. Pod taktovkou dirigenta Josefa Vlacha se představil Komorní orchestr ZUŠ Hronov.

Diváci se mohli zaposlouchat do koncertní tvorby Wolfganga Amadea Mozarta, Johanna Sigmunda Kussera a George Bizeta. Komorní orchestr již přes 30 let pravidelně koncertuje v Hronově na Jarních a Vánočních koncertech i ve východočeském regionu, ale i mimo něj. Zúčastňuje se soutěží a přehlídek. Vážná hudba má stále mnoho příznivců, o čemž svědčí vysoká návštěvnost posluchačů na tomto koncertu, který finančně podpořilo město Úpice.

redaktor: Iveta Součková, kamera: František Tůma, střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme