Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ÚPICE – 1. ročník Ratibořického maratonu

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Úpice - http://www.upice.cz
29. 04. 2008
V neděli 27. dubna proběhl 1. ročník Ratibořického maratonu. Pořadatelem akce byl SK BP Lumen Úpice. Slunečné počasí provázelo téměř 500 závodníků po celou dobu 48 km trasy s převýšením 660 m.Trasa vedla po asfaltu, zpevněných lesních i polních cestách, loukách a lesních pěšinách. Jelo se krásnou přírodou krajiny bratří Čapků a Babiččina údolí. Kromě hlavní kategorie 48 km se startovala kategorie 10 km a 200 - 500 m, která byla určena pro ty nejmladší předškolní závodníky.

Celkovým vítězem Ratibořického maratonu, který získal putovní pohár, se stal Tomáš Vokrouhlík s celkovým časem 1 hod 34 min a 55 sec. Z žen do cíle přijela jako první Tereza Jansová v čase 1 hod 56 min 15 sec. Po skončení závodu bylo zajištěno pro závodníky občerstvení a možnost umytí kol. Doufejme, že Ratibořický maraton se i příští rok bude těšit tak hojné účasti závodníků a fandících diváků stejně jako letos!

redaktor: Iveta Součková, kamera: František Tůma, střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme