Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (721 hl.)
 
1x za týden (291 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (329 hl.)
 
1x za měsíc (310 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (334 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1985
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ÚPICE – Slavné vily najdete i v Úpici

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Úpice - http://www.upice.cz
28. 04. 2008
„Slavné vily Královéhradeckého kraje“ je název zbrusu nové knihy a také výstavy, která byla slavnostně zahájena 27. března 2008 v Muzeu východních Čech v Hradci Králové. Na výstavě a v knize je představeno padesát jedna význačných vil a rodinných domů, které v průběhu téměř dvou století postavili v Královéhradeckém kraji významní architekti.


I Úpice se může pyšnit mnohými slavnými architektonickými díly, v publikaci je zastoupena hned 3 stavbami. Najdeme zde Oberländerovu, Buxbaumovu a Morawetzovu vilu. Projekt je dílem umělecké agentury Foibos a finančně ho podpořilo i město Úpice. Výstava je putovní a v úpickém muzeu si ji budete moci prohlédnout v únoru a březnu příštího roku. Knihu si můžete zakoupit i na MěÚ Úpice.

redaktor: Iveta Součková, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Související příspěvky:
ÚPICE - Slavné vily a stavby úpické (06.02.2009)
Doporučujeme