Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV - Druhá jazzincová afterparty

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
25. 04. 2008
Poslední koncert v rámci Jazzince 2008 se konal v Koncertní síni Bohuslava Martinů 24. dubna. Vystoupil zde instrumentální kvintet Noční optika a Grzegorz Karnas.

Jako první vystoupila Noční optika v obsazení: Jakub Dvořáček – klavír, klávesy, Štěpán Zbytovský – příčná flétna, Miroslav Nosek – kytary, Jan Keller – baskytary, violoncello, Jan Linhart – bicí. Jejím výchozím bodem je zčásti jazz a zčásti hudba klasická. Výsledkem je jakási periferie, předměstí jazzového mainstreamu. Druhou skupinou, která ukončí letošní festival, je Grzegorz Karnas Quintet. Hudba vokalisty a skladatele Grzegorze Karnase se nese v duchu moderního autorského jazzu s výraznými prvky etnické hudby a minimalismu. Sestavu jeho koncertní kapely tvoří známá a slavná jména jako je pianista Kuba Cichocký, Roman Vícha, který hraje na bicí, a kontrabasista Jaromír Honzák.

redaktor: Kateřina Dlabová, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme