Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV - Druhá jazzincová afterparty

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
25. 04. 2008
Poslední koncert v rámci Jazzince 2008 se konal v Koncertní síni Bohuslava Martinů 24. dubna. Vystoupil zde instrumentální kvintet Noční optika a Grzegorz Karnas.

Jako první vystoupila Noční optika v obsazení: Jakub Dvořáček – klavír, klávesy, Štěpán Zbytovský – příčná flétna, Miroslav Nosek – kytary, Jan Keller – baskytary, violoncello, Jan Linhart – bicí. Jejím výchozím bodem je zčásti jazz a zčásti hudba klasická. Výsledkem je jakási periferie, předměstí jazzového mainstreamu. Druhou skupinou, která ukončí letošní festival, je Grzegorz Karnas Quintet. Hudba vokalisty a skladatele Grzegorze Karnase se nese v duchu moderního autorského jazzu s výraznými prvky etnické hudby a minimalismu. Sestavu jeho koncertní kapely tvoří známá a slavná jména jako je pianista Kuba Cichocký, Roman Vícha, který hraje na bicí, a kontrabasista Jaromír Honzák.

redaktor: Kateřina Dlabová, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme