Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV - Šporcl zahrál v Trutnově

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
25. 04. 2008
Po sedmi letech se opět do Trutnova vrací jeden z nejtalentovanějších mladých českých houslistů - Pavel Šporcl. Koncert se konal 23. dubna v Národním domě pod osobní záštitou senátora a starosty města Mgr. Ivana Adamce. Pavel Šporcl za doprovodu klavíristy Petra Jiříkovského a violoncellisty Petra Šporcla zahrál skladby Antonína Dvořáka a Ludwiga van Beethovena.

Večer zahájila nádherná skladba Sonatina pro housle a klavír G dur od Antonína Dvořáka. Pavel Šporcl má vzácný dar. Svou virtuositou a strhujícími výkony si získává obdiv a uznání. Snaží se co nejširšímu okruhu posluchačů přiblížit klasickou hudbu a díky svému umění a nekonvenčnímu vystupování slaví úspěchy u všech generací. Pavel Šporcl je nositelem významných cen a ocenění, koncertuje po celém světě, spolupracuje s řadou domácích i zahraničních orchestrů a významných umělců. Věříme, že všichni posluchači koncertu si odnesli nezapomenutelný umělecký zážitek, na který budou dlouho vzpomínat.

redaktor: Kateřina Dlabová, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme