Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (725 hl.)
 
1x za týden (295 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (332 hl.)
 
1x za měsíc (314 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (338 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2004
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV - Šporcl zahrál v Trutnově

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
25. 04. 2008
Po sedmi letech se opět do Trutnova vrací jeden z nejtalentovanějších mladých českých houslistů - Pavel Šporcl. Koncert se konal 23. dubna v Národním domě pod osobní záštitou senátora a starosty města Mgr. Ivana Adamce. Pavel Šporcl za doprovodu klavíristy Petra Jiříkovského a violoncellisty Petra Šporcla zahrál skladby Antonína Dvořáka a Ludwiga van Beethovena.

Večer zahájila nádherná skladba Sonatina pro housle a klavír G dur od Antonína Dvořáka. Pavel Šporcl má vzácný dar. Svou virtuositou a strhujícími výkony si získává obdiv a uznání. Snaží se co nejširšímu okruhu posluchačů přiblížit klasickou hudbu a díky svému umění a nekonvenčnímu vystupování slaví úspěchy u všech generací. Pavel Šporcl je nositelem významných cen a ocenění, koncertuje po celém světě, spolupracuje s řadou domácích i zahraničních orchestrů a významných umělců. Věříme, že všichni posluchači koncertu si odnesli nezapomenutelný umělecký zážitek, na který budou dlouho vzpomínat.

redaktor: Kateřina Dlabová, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme