Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (808 hl.)
 
1x za týden (343 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (383 hl.)
 
1x za měsíc (366 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (388 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2288
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV - Pavel Šporcl zahrál trutnovským vozíčkářům

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
24. 04. 2008
Dalším významným hostem, který navštívil 23. dubna Klub vozíčkářů, byl houslista Pavel Šporcl, který večer koncertoval v Národním domě. Po 4 letech se opět vrací a tentokrát s ním přijel i bratr Petr Šporcl, klavírista Petr Jiříkovský a opět i Pavlova teta, která léta v Trutnově žije.

V úvodu besedy převzali hosté od pana Ročka upomínkové předměty a následovali dotazy směrované především na Pavla Šporcla. Hostitele například zajímalo, jak často Pavel hraje, zda změnil repertoár, proč má modré housle nebo zda měl někdy chuť s hraním přestat. Odměnou pro všechny bylo, když se Pavel Šporcl chopil houslí, Petr Šporcl violoncella, Petr Jiříkovský usedl za klavír a rozezněly se libé tóny ze skladby L. van Beethovena. Jak je v klubu zvykem, následovalo focení a podpis do návštěvní knihy, aby si kdykoliv účastníci besedy mohli připomenout návštěvu významného hosta. Doufejme, že to nebyla poslední návštěva Pavla Šporcla v Klubu vozíčkářů a že nás zase někdy v budoucnu navštíví.

redaktor: Kateřina Dlabová, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme