Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV – Návrhy a modely na výstavě Auto Moto Truck Desing

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
22. 04. 2008
Na Krakonošově náměstí se ve dnech od 7. až 19. dubna konala v přízemí trutnovské Staré radnice již 9. výstava návrhů koncepcí a tvarů budoucích motorových vozidel Auto Moto Truck Desing. Návštěvníci, kteří se na expozici přišli podívat, mohli obdivovat kresby a modely od studentů uměleckých škol, amatérů, ale i od opravdových profesionálů.

Organizátorem této akce byl pan Josef Hrazdíra, který do veliké škály ostatních exponátů sám přispěl svým projektem zatím nedokončeného modelu sportovního vozu. Na výstavě jsme mohli vidět i nejlépe oceněné modely ze soutěže designérů, pořádanou automobilkou Škoda. Svůj vítězný sportovní vůz zde představil například David Pantůček. Mezi designéry z celé republiky se mohl pyšnit se svým dílem i Martin Reindl z Mladých Buků a z Janských Lázní Vojtěch Stránský. Ústav umění a designu obohatil výstavu zapůjčením kolekce čtyř modelů trojkolek. Jak se říká, fantazii se meze nekladou a my společně s fanoušky práce těchto tvůrců budeme držet palce a těšit se na mnoho dalších obdivuhodných nápadů.

redaktor: Vendula Valterová, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme