Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (868 hl.)
 
1x za týden (390 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (427 hl.)
 
1x za měsíc (417 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (448 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2550
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV - Den otevřených dveří v meditačním centru

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
14. 04. 2008
V sobotu 12. dubna proběhl Den otevřených dveří v meditačním centru. Autorem této akce bylo trutnovské Centrum buddhismu Diamantové cesty, které tvoří převážně mladí lidé. V nově zrekonstruovaných prostorech meditačního centra na návštěvníky čekalo příjemné prostředí, krátká ukázka z filmu, přednáška cestující učitelky Veroniky Černé a vedená meditace.

Účastníci této akce se dozvěděli spoustu informací o buddhismu, o aktivitách centra, mezi které patří pravidelné meditace, přednášky o buddhistickém učení pro veřejnost a výroba pohankových polštářků, které si návštěvníci mohli zakoupit. Jako malý dárek si domů odnesli šňůrku s uzlíkem, ve kterém je mantra a požehnání a sádrovou sošku Buddhy.

redaktor> Iveta Součková, kamera: Aleš Andrš, střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme