Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV - Den otevřených dveří v meditačním centru

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
14. 04. 2008
V sobotu 12. dubna proběhl Den otevřených dveří v meditačním centru. Autorem této akce bylo trutnovské Centrum buddhismu Diamantové cesty, které tvoří převážně mladí lidé. V nově zrekonstruovaných prostorech meditačního centra na návštěvníky čekalo příjemné prostředí, krátká ukázka z filmu, přednáška cestující učitelky Veroniky Černé a vedená meditace.

Účastníci této akce se dozvěděli spoustu informací o buddhismu, o aktivitách centra, mezi které patří pravidelné meditace, přednášky o buddhistickém učení pro veřejnost a výroba pohankových polštářků, které si návštěvníci mohli zakoupit. Jako malý dárek si domů odnesli šňůrku s uzlíkem, ve kterém je mantra a požehnání a sádrovou sošku Buddhy.

redaktor> Iveta Součková, kamera: Aleš Andrš, střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme