Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV – Ivan Klánský pokřtil mistrovský klavír

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
09. 04. 2008
V Koncertní síni Bohuslava Martinů se ve středu 9. dubna konal slavnostní křest nového mistrovského koncertního klavíru značky Petrof Pasat. Město Trutnov investovalo do zakoupení nového nástroje a zajistilo tím výrazné zlepšení kvality hudebního života našeho města.

Pozvání oficiálně pokřtít tento klavír přijal Ivan Klánský, který patří k absolutní pianistické špičce u nás i v zahraničí. Ivan Klánský je vynikající sólista, komorní hráč, profesor a vedoucí katedry klávesových nástrojů na pražské AMU a také profesor konzervatoře ve švýcarském Lucernu. K jeho nejznámějším žákům z poslední doby patří například Martin Kasík, který vystupoval na Trutnovském podzimu. Ivan Klánský absolvoval více než 3800 koncertních vystoupení po celém světě. Vede Chopinovu společnost v ČR a je prezidentem Mezinárodního Chopinova festivalu v Mariánských Lázních. Dnešní večer zazněl Ludwig van Beethoven a Fryderyk Chopin v mistrovském podání Ivana Klánského, který v sobě spojuje spontánní a hlubokou hudebnost. Pro všechny návštěvníky to byl jistě zajímavý a nezapomenutelný večer strávený ve společnosti světově uznávaného pianisty.

redaktor: Kateřina Dlabová, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme