Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (725 hl.)
 
1x za týden (295 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (332 hl.)
 
1x za měsíc (314 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (338 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2004
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV – Ivan Klánský pokřtil mistrovský klavír

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
09. 04. 2008
V Koncertní síni Bohuslava Martinů se ve středu 9. dubna konal slavnostní křest nového mistrovského koncertního klavíru značky Petrof Pasat. Město Trutnov investovalo do zakoupení nového nástroje a zajistilo tím výrazné zlepšení kvality hudebního života našeho města.

Pozvání oficiálně pokřtít tento klavír přijal Ivan Klánský, který patří k absolutní pianistické špičce u nás i v zahraničí. Ivan Klánský je vynikající sólista, komorní hráč, profesor a vedoucí katedry klávesových nástrojů na pražské AMU a také profesor konzervatoře ve švýcarském Lucernu. K jeho nejznámějším žákům z poslední doby patří například Martin Kasík, který vystupoval na Trutnovském podzimu. Ivan Klánský absolvoval více než 3800 koncertních vystoupení po celém světě. Vede Chopinovu společnost v ČR a je prezidentem Mezinárodního Chopinova festivalu v Mariánských Lázních. Dnešní večer zazněl Ludwig van Beethoven a Fryderyk Chopin v mistrovském podání Ivana Klánského, který v sobě spojuje spontánní a hlubokou hudebnost. Pro všechny návštěvníky to byl jistě zajímavý a nezapomenutelný večer strávený ve společnosti světově uznávaného pianisty.

redaktor: Kateřina Dlabová, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme