Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Po náměstí chodilo velké žluté kuře - sbírka Pomozte dětem

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
06. 04. 2008
Před velikonocemi jste na svitavském náměstí možná potkali maskota charitativního projektu Pomozte dětem, gigantické kuře se záchranným kruhem kolem pasu. Do Svitav se dostalo díky iniciativě místního skautského oddílu Lachtanů. Sbírka Pomozte dětem je organizována Českou televizí a Nadací rozvoje občanské společnosti. V současnosti probíhá už její 10. ročník. Hlavními cílem projektu je zvyšování kvality života dětí a vytváření rovných příležitostí pro děti z různých skupin populace.

Doporučujeme