Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (808 hl.)
 
1x za týden (343 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (383 hl.)
 
1x za měsíc (366 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (388 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2288
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ÚPICE – Rekord Úpické laťky byl pokořen!

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Úpice - http://www.upice.cz
30. 03. 2008
Ve sportovní hale při ZŠ Bratří Čapků se v sobotu 29. března konal již 18. ročník atletického závodu ve skoku vysokém. V deseti kategoriích soutěžili žáci místních a okolních škol, ale nejen oni. Jednalo se totiž o veřejný závod. Diváci se měli pořád na co dívat, protože se skákalo na doskočiště z obou stran.

O taneční vystoupení během přestávek se postarala děvčata z úpické ZUŠ A.M.Buxton a také studenti Gymnázia a SOŠ v Úpici. Největším překvapením soutěže byl Jakub Nosek, který pokořil více jak 10 let starý rekord Úpické laťky a zvýšil ho o 1 cm na hodnotu 187 cm. Kompletní výsledkovou listinu najdete na stránkách úpického gymnázia
Doporučujeme