Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ÚPICE – Rekord Úpické laťky byl pokořen!

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Úpice - http://www.upice.cz
30. 03. 2008
Ve sportovní hale při ZŠ Bratří Čapků se v sobotu 29. března konal již 18. ročník atletického závodu ve skoku vysokém. V deseti kategoriích soutěžili žáci místních a okolních škol, ale nejen oni. Jednalo se totiž o veřejný závod. Diváci se měli pořád na co dívat, protože se skákalo na doskočiště z obou stran.

O taneční vystoupení během přestávek se postarala děvčata z úpické ZUŠ A.M.Buxton a také studenti Gymnázia a SOŠ v Úpici. Největším překvapením soutěže byl Jakub Nosek, který pokořil více jak 10 let starý rekord Úpické laťky a zvýšil ho o 1 cm na hodnotu 187 cm. Kompletní výsledkovou listinu najdete na stránkách úpického gymnázia
Doporučujeme