Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ÚPICE - Tomáš Dvořák předával ocenění v anketě Sportovec Úpice 2007

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Úpice - http://www.upice.cz
15. 03. 2008
12. března se konalo v divadle A. Jiráska slavnostní vyhlášení ankety Sportovec Úpice 2007. Slavnostního vyhlášení se také zúčastnil trojnásobný světový šampión v desetiboji, jedna z největších postav českého sportu, Tomáš Dvořák, který spolu se starostkou města Úpice Iljanou Beránkovou postupně ocenil nejúspěšnější sportovce loňského roku.

Ocenění převzali:
Kategorie MLÁDEŽ
Jana Adámková, Petra Čerenkova, Dominik Drlička, Ondřej Dudek, Blanka Hozová, Petr Králík, Radka Kubečková, Oliver Tomm, Nikola Valentová, Eliška Vodičková.
Kategorie OSOBNOST ROKU
Josef Cabadaj, Jaromíra Galuščáková, Vlasta Jiránková, Vladimír Klimek
Kategorie KOLEKTIV
„A“ mužstvo fotbalového oddílu SK Sparta Úpice
Kategorie UDÁLOST ROKU
1.místo MTB MARATON APACHE JESTŘEBÍ HORY – MISTROVSTVÍ ČR
2.místo ÚPICKÁ LAŤKA 2007
Kategorie DOSPĚLÍ
Aleš Andrš, Renata Hájková, Stanislav Horák, Jaroslav Kulhánek, Aleš Marek, Blanka Paulů, Petr Pechek, Alena Procházková.

redaktor: Adéla Kultová, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme