Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV – Basketbal ženy BK Kara Trutnov – Sokol Hradec Králové

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
09. 03. 2008
Východočeská bitva mezi basketbalistkami Kary Trutnov a Hradec Králové v nadstavbové části Trocal ŽBL, která se odehrála dne 8.3.2008 ve sportovní hale ZŠ Komenského v Trutnově dopadla vítězně pro domácí tým poměrem 81:69 (23:19, 43:40, 64:54).

Stává se pomalu tradicí, že když na sebe narazí Trutnov a Hradec, začátek zápasu patří sokolkám. Trutnov však svou dobrou hrou zápas vyrovnal a na konec Hradec porazil o 12 bodů.

redaktor: Jakub Fábera, kamera a střih: Josef Červený, Josef Provazník
Doporučujeme