Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (802 hl.)
 
1x za týden (342 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (381 hl.)
 
1x za měsíc (364 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (384 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2273
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ÚPICE – Ocenění za kulturní přínos městu dostalo šest osobností

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Úpice - http://www.upice.cz
09. 03. 2008
Akci pořádá kulturní a školská komise města Úpice, která se letos rozhodla ocenit šest osob, které se významně podílely na kulturním životě města.

Na úvod promluvil předseda kulturní a školské komise Radim Fryčka. Uvítal návštevníky na slavnostním odpoledni a upozornil na bohatý kulturní život města. Řekl, že lidé v amatérské činnosti jsou hvězdy bez hvězdných manýrů, a právě jejich život a práci bychom měli ocenit. Na závěr promluvila i starostka města Iljana Beránková. Poděkovala oceněným, že díky jim není Úpice bezejmenou tečkou na mapě, ale město s bohatým kulturním životem.

redaktor: Kateřina Adamcová, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme