Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV – MČR v silovém trojboji

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
09. 03. 2008
Soutěž se dělila na různé kategorie – podle věku a váhy a na disciplíny benchpress, mrtvý tah a dřep, z něhož jsou naše záběry. Došlo i na překonávání rekordů, Jaromír Kratochvíl vytvořil nový národní rekord v benchpressu, kde zvedl 230 kg a také v dřepu, kde se popral s 365 kg.

Připraveno bylo i malé rozptýlení v podobě vystoupení malých mažoretek ze Svobody nad Úpou. Soutěž trvala několik hodin a pro tým SK Kata byla velice úspěšná, získali 6 medailí a 3 tituly. Libor Hurdálek získal zlato v kategorii masters, Martin Hurdálek, Pavel Hurdálek a Petr Mrkvica získali ve svých kategoriích bronz a Jaromír Kratochvíl má na kontě nejen nové národní rekordy, ale také zlato v kategorii open do 100 kg. Absolutním mistrem České republiky se pak stal Martin Košnar.

redaktor: Gabriela Drejslarová, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme