Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV - Hvězda blues vystoupila ve Vinárně Pod Hradem

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
08. 03. 2008
Na čtvrteční večer bylo připravené vystoupení legendárního Luboše Andršta a jeho Blues Bandu. Nejlepší český bluesový kytarista oslaví letos své šedesáté narozeniny.

Luboš Andršt začínal na bigbeatu, ale protože má bigbeat kořeny v blues, tak se mu v pozdější době věnoval naplno a stal se nejlepším ve svém oboru v Čechách. Luboš Andršt zahrál se svou Blues Bandovou kapelou ve složení: Zdeněk Wimply Tichota - bassová kytara, Pavel Razim - bicí, zpěv a foukací harmonika - Ondřej Konrád je mimo jiné známý díky pořadu České televize - Na Kloboučku, který moderoval v letech 1995-2003 společně s Michalem Pavlíčkem.

redaktor: Kateřina Adamcová, kamera a střih: Jiří Erlebach
Doporučujeme