Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV - Hvězda blues vystoupila ve Vinárně Pod Hradem

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
08. 03. 2008
Na čtvrteční večer bylo připravené vystoupení legendárního Luboše Andršta a jeho Blues Bandu. Nejlepší český bluesový kytarista oslaví letos své šedesáté narozeniny.

Luboš Andršt začínal na bigbeatu, ale protože má bigbeat kořeny v blues, tak se mu v pozdější době věnoval naplno a stal se nejlepším ve svém oboru v Čechách. Luboš Andršt zahrál se svou Blues Bandovou kapelou ve složení: Zdeněk Wimply Tichota - bassová kytara, Pavel Razim - bicí, zpěv a foukací harmonika - Ondřej Konrád je mimo jiné známý díky pořadu České televize - Na Kloboučku, který moderoval v letech 1995-2003 společně s Michalem Pavlíčkem.

redaktor: Kateřina Adamcová, kamera a střih: Jiří Erlebach
Doporučujeme