Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (806 hl.)
 
1x za týden (343 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (383 hl.)
 
1x za měsíc (366 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (386 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2284
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV – Studenti gymnázia se dočkali nové jídelny

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
06. 02. 2008
Trutnovské gymnázium už řadu let přemýšlelo nad přestavbou jídelny. Před sedmi lety se myšlenka začala realizovat. Sám ředitel školy Petr Skokan nazval starou jídelnu „skanzenem“ a přiblížil financování přestavby projektu.

Jídelna je zatím ve zkušebním provozu, kuchařky se učí pracovat s novými technologiemi a nyní vaří zhruba 200 jídel. V příštích měsících si budou moci studenti vybrat ze tří různých jídel a plánuje se i doplňkový prodej. Kdo znal jídelnu z předešlých let, ten by ji dnes ani nepoznal. Zvětšený prostor, příjmené prostředí a veselé barvy. Jídelna má kapacitu 950 strávíků a míst k sezení je okolo 150.

redaktor: Kateřina Adamcová, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme