Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV – Studenti gymnázia se dočkali nové jídelny

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
06. 02. 2008
Trutnovské gymnázium už řadu let přemýšlelo nad přestavbou jídelny. Před sedmi lety se myšlenka začala realizovat. Sám ředitel školy Petr Skokan nazval starou jídelnu „skanzenem“ a přiblížil financování přestavby projektu.

Jídelna je zatím ve zkušebním provozu, kuchařky se učí pracovat s novými technologiemi a nyní vaří zhruba 200 jídel. V příštích měsících si budou moci studenti vybrat ze tří různých jídel a plánuje se i doplňkový prodej. Kdo znal jídelnu z předešlých let, ten by ji dnes ani nepoznal. Zvětšený prostor, příjmené prostředí a veselé barvy. Jídelna má kapacitu 950 strávíků a míst k sezení je okolo 150.

redaktor: Kateřina Adamcová, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme